Informacja z dnia: 2024-05-10
W minionym tygodniu Maluszki poznały znaczenie " Świąt Majowych",poznały takie  symbole narodowe jak godło- biały orzeł na czerwonym tle w złotej koronie, hymn ,,Mazurek Dąbrowskiego ‘’, kt&oac (...)
Święta Majowe
Informacja z dnia: 2024-05-14
Majowe święta są okazją do rozmów o ojczyźnie. W celu przybliżenia dzieciom tematyki patriotycznej realizowane były różnorodne działania, które miały na celu rozbudzanie uczucia miłości i przywiązani (...)
Majowe święta
Informacja z dnia: 2024-04-28
Świętując Dzień Ziemi wybraliśmy się do Chojnickiego Centrum Kultury na przedstawienie teatralne pod tytułem „Ratujmy Las” w wykonaniu Teatru Gargulec. Dzieci z podekscytowaniem zasiedli na widowni i zaciekaw (...)
Wizyta w Teatrze
Informacja z dnia: 2024-05-12
Dnia 10 maja do naszego przedszkola przyjechali aktorzy ze Studia Artystycznego AKADA ze spektaklem pt.: "Wielka podróż do krainy zagadek". Bohaterem przedstawiena była Kasia, która marz (...)
Podróż do krainy zagadek
Informacja z dnia: 2024-05-01
  „Moja rodzina” Gdy do szkoły rano wstaję, Mama robi mi śniadanie. Tata w trasę się szykuje, Pewnie dużo mebli załaduje. Więc ja szybko do łazienki, Mama krzyczy: „Włóż (...)
Wiersz  i piosenka V