Zuchy
Informacja z dnia: 2024-09-15
To był bardzo ważny moment dla grupy Zuchów. Dzieci z radością ślubowały, że będą się pilnie uczyć, poznawać nowe rzeczy, pracować w książce, a między czasie oczywiście zgodnie się wspólnie bawić!  (...)
Pasowanie na Zucha
Informacja z dnia: 2024-09-15
W minionym tygodniu odwiedził Nas trener MKS Chojniczanka Chojnice. Dzieci z radością wzięły udział w zajęciach sportowych i wykonywały wszystkie zadania powierzone przez trenera z wielkim zaangażowaniem.  &n (...)
MKS Chojniczanka
Informacja z dnia: 2024-09-15
A  w piątek obchodziliśmy Dzień Kropki. Wspólnymi siłami przygotowaliśmy fotobudkę do zdjęć, a dzieci samodzielnie wykonały piękne prace plastyczne dla podsumowania tego zakropkowanego dnia.  &n (...)
Informacja z dnia: 2024-09-01
JESIEŃ SZŁA      Jadwiga Koleśnik Szła jesień przez sady, drzewa malowała. Skąd ona kolory takie ładne miała? Liście kolorowe, żółte i czerwone, złociste, brązowe. (...)
wiersz i piosenka wrzesień