Informacja z dnia: 2024-09-18
W mijającym tygodniu dzieci z zerówki 5- godzinnej korzystając z pięknej pogody wybrały się na spacer by podziwiać zmiany zachodzące w przyrodzie. Podczas zajęć plastycznych wykonaliśmy z rolek papierowych pieski (...)
Tak mija nam czas!
Informacja z dnia: 2024-09-14
15 września, w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Podczas zajęć dydaktycznych z ogromną uwagą przedszkolaki słuchały opowiadania o zwyczajnej, małej kropce, która tak bardzo zmie (...)
Informacja z dnia: 2024-09-10
Każdy przedszkolak wie, że w przedszkolu aby było miło i wesoło musimy przestrzegać pewnych zasad. Na początku tygodnia przedszkolaki omówiły reguły, których należy przestrzegać podczas pobytu w przeds (...)
Nasze zasady
Informacja z dnia: 2024-09-09
Dzieci kochają zabawy ruchowe na powietrzu z rówieśnikami.  Gry i zabawy ruchowe są bardzo ważne w rozwoju dziecka. Dobroczynnego wpływu aktywności fizycznej dziecka na jego zdrowie i samopoczucie nie spos (...)
Zabawy na placu zabaw
Informacja z dnia: 2024-09-08
Pierwszy tydzień września za nami! Było odkrywczo, ciekawie, mnóstwo zabaw i śmiechu, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody! (...)
Pierwszy tydzień w przedszkolu