Maluszki
Informacja z dnia: 2024-09-15
Dzień Kropki jest to wyjątkowy czas. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat m (...)
Informacja z dnia: 2024-09-14
    Aby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć... tą właśnie piosenką zespołu Fasolki maluszki rozpoczęły kolejne przygodę.  Głównym celem zajęć było kształtowanie wśród naszych milusiński (...)
Dbamy o nasze ząbki
Informacja z dnia: 2024-09-13
W piątek do naszego przedszkola zawitał teatr Vaśk z przedstawieniem pt. "Wielka draka o drogowych znakach." Bohateremspektaklu był sympatyczny mały Miś, który pragnął zwiedzić świat. Wyruszył, więc w po (...)
Wielka draka - teatrzyk w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-09-10
Serdecznie witamy wszystkie Maluszki, które w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Za nami pierwsze tygodnie w naszym przedszkolu.  To był trudny czas nie tylko dla maluszków, ale także d (...)
Pierwsze dni w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-09-01
  Tęsknota Zosi Anna Edyk   Zosia w przedszkolu płacze czasami, A wtedy nie chce bawić się z nami. Siedzi przy oknie smutna i sama I ciągle pyta: „A gdzie jest mama?”.   (...)
Wiersz  i piosenka IX