Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-05-29
„Ciuchcia” Krzysztof Kiełbasiński Puf! Gwizd! Świst! Wist! Wist! Wist! Gwizdek w pisk! Isk! Isk! Isk! Para w tłok! Czok! Czok! Czok! Tłoki w skok! Tok! Tok! Tok! Koła w ruch! Buch! Buch! Buc (...)
Wiersz i piosenka Czerwiec
Informacja z dnia: 2024-05-26
28 maja grupa Maluszków obchodziła Dzień Mamy i Taty.  Wszystkie dzieci przywitały  swoich ukochanych  rodziców występem artystycznym. Piosenki, wiersze zostały nagrodzone gorącymi brawami. K (...)
Dzień Mamy i Taty
Informacja z dnia: 2024-05-24
W poniedziałek nasz przedszkole odwiedzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnicach. Nasi goście przybliżyli dzieciom specyfikę pracy strażaka i  zaprezentowali sprzęt jakim się posługują. Wszystkie (...)
Straż pożarna w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-05-17
10 maja nasze przedszkole odwiedziła grupa teatralna z przedstawieniem pt.:  "Podróż do krainy zagadek".  Wszystkie dzieci z zaciekawieniem obejrzały występ, z którego dowiedziały się ja (...)
Teatr w przedszkolu
Informacja z dnia: 2024-05-17
W piątek nasze przedszkole odwiedził pan Seweryn, aby zaprezentować program jaki oferuje Ogólnopolski System Rozrywki Ruchowej. Dzieci z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w zajęciach ruchowych i wykonywały wszystk (...)
Ogólnopolski System Rozrywki Ruchowej
Informacja z dnia: 2024-05-10
W minionym tygodniu Maluszki poznały znaczenie " Świąt Majowych",poznały takie  symbole narodowe jak godło- biały orzeł na czerwonym tle w złotej koronie, hymn ,,Mazurek Dąbrowskiego ‘’, kt&oac (...)
Święta Majowe