Średniaczki
Informacja z dnia: 2024-06-19
17 czerwca Państwo Drobinscy, rodzicePoli, przygotowali dla Maluszków nie lada niespodziankę. Zaproszenie dla całej grupy do lodziarni Milki. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka, w upalny dzień sprawiła dziecio (...)
Lody, lody dla ochłody
Informacja z dnia: 2024-06-17
Dzisiaj przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w drugich już warsztatach ,,Muzyki Etnicznej". Poznały i utrwaliły nazwy oryginalnych instrumentów pochodzących z Afryki, Australii, i Ameryki np. bębny ,,Gemba&qu (...)
Muzyka etniczna cz.2 - warsztaty
Informacja z dnia: 2024-06-13
W minionym tygodniu Maluszki wybrały się z wycieczką do Centrum Edukacji Przyrodniczej Narodowego Parku Bory Tucholskie.  Już sama przejażdżka autokarem była dla dzieci wielką atrakcją. W trakcie wycieczki  (...)
Wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej
Informacja z dnia: 2024-06-13
W poniedziałek nasze przedszkole odwiedziła młodzież z Zespołu Szkół w Chojnicach, aby zaprezentować podstawy udzielania pierwszej pomocy. Maluszki przypomniały sobie numery alarmowe, jak należy się zachować gdy k (...)
Wizyta Młodzieży z Zespołu Szkół w Chojnicach
Informacja z dnia: 2024-06-03
3 czerwca Maluszki świętowały Dzień Dziecka.  Był to dzień pełen uśmiechu i radości. Dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych, zabawach ruchowych z balonami i bańkami., zabawy z chustą animacyjną i wielu innych. W (...)